Piątek był ostatnim dniem naszych staży w miejscach pracy. Rozmawialiśmy z opiekunami o swojej szkole, marzeniach i planach na przyszłość. Po zakończeniu stażu podziękowaliśmy za opiekę, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i serdeczność z jaką się spotkaliśmy się  w trakcie realizacji stażu. Cieszymy się, że mieliśmy szansę odbyć nasze praktyki we Włoszech, że mogliśmy tak wiele zobaczyć, poznając przy okazji historię, kulturę i klimat tego kraju.

Po południu udaliśmy się na pożegnalny spacer. Wieczorem w restauracji uczestniczyliśmy w uroczystej kolacji, podczas której otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające realizację naszych praktyk. Podziękowaliśmy naszej opiekunce praktyk, pani Barbarze Bujalskiej za ciepłe i miłe przyjęcie, szkolenie grupy uczniów i opiekę podczas naszego pobytu w Palermo. 

Następnego dnia jeszcze raz wróciliśmy na lotnisko, ale już tylko po to, żeby jako pasażerowie przejść kontrolę bezpieczeństwa i z przesiadką wrócić do Polski. Z Krakowa busem przyjechaliśmy do Rzeszowa, gdzie na parkingu szkolnym spotkaliśmy się z naszymi bliskimi.

« z 2 »