Dziś po raz ostatni dwie relacje równolegle, gdyż młodzież realizująca projekt z PMU Rzym już wróciła do domu, natomiast stażyści odbywający praktyki zawodowe w Rimini w porcie lotniczym, agencjach reklamowych i restauracjach są na półmetku swoich działań.

  1. PMU: Sobota, czyli dzień naszego powrotu do Polski.  Choć na naszych twarzach maluje się zmęczenie, tak naprawdę jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wspomnienia z Rzymu zostaną z nami na długo. Z sentymentem będziemy wspominać włoskie lekcje. Z naszymi rówieśnikami z Rzymu z pewnością pozostaniemy w kontakcie, a piękno rzymskich zabytków zapamiętamy na długie lata. To był naprawdę wyjątkowy czas i wszyscy jesteśmy pewni, że pewnego dnia na pewno tu jeszcze wrócimy!
  2. Erasmus+: Dziś sobota, dla niektórych dzień pracy, np. młodzież z lotniskowych służb operacyjnych realizowała praktyki w porcie lotniczym, a dla pozostałych czas wolny, który wykorzystali na porządki, pranie, prasowanie, ale i spacery wzdłuż plaży czy wycieczkę rowerową. Jutro drugi dzień relaksu i odpoczynku, który na pewno wykorzystamy korzystając w uroków włoskiego kurortu.

Poniżej fotorelacja z obydwóch projektów: